Uygulama


Otomasyonu yapılacak olan herhangi bir yapıya ait sistem uygulamasının, mutlak surette işin en başından en sonuna kadar iyi bir şekilde projelendirilmesi elbetteki uygulamanın sağlıklı bir şekilde yürümesi için zaruridir. Projelendirme uzman, bilirkişilerce hazırlandıktan sonra tabi ki hazırlanan projenin planlı bir şekilde yürütülmesi uygulamanın başarıya ulaşması için gereklidir.

Bina otomasyon sistemlerinde uygulamalar çok farklılıklar gösterse de nihayetinde bu uygulamalar için geliştirilen otomasyon sistemleri birbirine benzerlikler göstermektedir. Bu yüzden uygulamalara temelde sistem olarak bakıldığında çokta farklılıklar olmadığı söylenebilir. Ancak sistemler arasında her ne kadar büyük farklar olmasa da en nihayetinde bu sistemleri sahada, projelendiren, senaryolaştıran-kurgulayan, uygulayan bireylerin yetenekleriyle farklılaşır, amacına daha az yaklaşır yada daha çok ulaşır.

Firmamız  bina otomasyon sistemlerinde tecrübeli uzman ekipleriyle başarılı uygulamalar gerçekleştirmiş, başladığı projeleri anahtar teslimi şeklinde nihayete erdirerek müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamıştır.Uygulamalarımız hastane, AVM, okul, Konut projelerini içeren otomasyon sistemlerinin projelendirmesi, uç bağlantıları ve ekipman montajı, devreye alma olarak tam kapsamlı çözümleri içermektedir. Bunun yanı sıra local ısıtma-soğutma kontrolü, otomatik kontrol, kazan kontrol, pompa kontrol gibi sistemlerin devreye alma işlemleri ile de müşterilerimizin taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz.